Actisan Redondoball 22 Togu:

Značkový německý míč firmy Togu - typu overball. Má velmi jemnou softovou strukturu. Redondoball se používá nejvíce jako polohovací balanční míč. Dále je využíván ve zdravotní tělesné výchově, je vhodný pro cvičení jógy, pilates, na kondiční, posilovací i relaxační cvičení. Výrobek je velmi oblíbený pro svou silnější stěnu. Redondoball využijete i při delším cestování dopravními prostředky, při cvičení doma nebo v kanceláři. Míč je totiž velmi lehký a snadno přenosný. Rovněž je možné míč využít pro hru, zvláště pro děti a seniory, protože je snadno uchopitelný a nebolí při nárazu. Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňující přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). ACTISAN - inovativní patentovaný materiál, který je na ionické bázi vysoce odolný proti bakteriím a jiným mikroorganismům.

Rozměry: ca. 22 cm

Barva: antracit

Hmotnost: ca. 150 g

Nosnost: 120 kg pro cvičení vleže

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.


 


Další fotografie

Actisan Redondoball 22 Togu:  () Actisan Redondoball 22 Togu:  () Actisan Redondoball 22 Togu:  () Actisan Redondoball 22 Togu:  ()
Cena s DPH 170,-Kč
Expedice: 3 dny

Koupit

 

K tomuto výrobku doporučujeme:

 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář