AeroStep XL dvoupodložka TOGU:

AeroStep - patentovaný v Německu - je vyroben z materiálu Ruton. Materiál Ruton je bez zápachu a vyznačuje se extrémní pevností cca. 200 kg. Výrobek je latex-free a neobsahuje žádné zakázané ftaláty (podle směrnice EU 2005/84 / ES). AeroStep je dvoukomorová vzduchová podložka, která díky pevné spojovací základní desce zaručuje obzvlášť dobrou fixaci polohy. Díky vzduchovým komorám vyžaduje AeroStep neuvěřitelně rychlé reakce na změnu polohy. Podložka je vhodná pro nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních, ale i horních končetin, posilování břišního svalstva. Slouží pro posílení hlubokých stabilizačních svalů. Vhodné cvičení konzultujte se svým lékařem nebo fyzioterapeutem. Možno využít pro nácvik step-aerobiku, pro domácí cvičení, pro rehabilitaci, vhodná pomůcka rovněž při tréninku hokeje, fotbalu či volejbalu. U AeroStep XL je výhodou velká nástupní plocha, která zaručuje vyšší pohybovou bezpečnost při cvičení.

Rozměry: 51x37x8 cm

Hmotnost: 2 800 g

Nosnost: cca 200 kg

www.youtube.com/watch

Doporučujeme pro aerobní cvičení, rovněž tak i pro rehabilitaci, pro nácvik stability u fotbalistů a hokejistů, vhodné i pro domácí intenzivní cvičení.     

Další fotografie

AeroStep XL dvoupodložka TOGU:  () AeroStep XL dvoupodložka TOGU:  () AeroStep XL dvoupodložka TOGU:  () AeroStep XL dvoupodložka TOGU:  ()

Varianty

hladká - stříbrná s výstupky - stříbrná
Cena s DPH 2 200,-Kč
Expedice: 4 dny

Vyberte si variaci:

hladká - stříbrná
 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář