Dynair podložka Togu Kids 30cm:

Vzduchová dynamická podložka je velice vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání a chtějí předejít bolestem zad. Při sezení na balanční podložce budete procvičovat vzpřimovač páteře a stabilizační svaly. Balanční polštář Dynair Senso Ballkissen XL je skvělou cvičební i rehabilitační pomůckou. Podložka je víceúčelová. Slouží k trénování a zlepšování motorické koordinace, rovnováhy a držení těla. Podložka může být použita kdekoliv - doma, v kanceláři nebo na cestách. S jehlovým ventilem pro regulaci vzduchu. Obě strany čočky jsou hladké. Neslouží k poskakování. Při cvičení a masáži nohou doporučujeme používat podložku bez obuvi.

Rozměr: 30 cm průměr

Hmotnost: 600 g

Nosnost: ca. 200 kg

Dynair Ballkissen Senso německé firmy TOGU je vyroben z vysoce kvalitního materiálu Ruton. Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Před zahájením cvičení se poraďte se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Na využítí výrobku se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ZWX8BXLRGpA

Další fotografie

Dynair podložka Togu Kids 30cm:  () Dynair podložka Togu Kids 30cm:  () Dynair podložka Togu Kids 30cm:  () Dynair podložka Togu Kids 30cm:  () Dynair podložka Togu Kids 30cm:  ()

Varianty

červená malina mix dle skladových zásob modrá tyrkys zelená
Cena s DPH 660,-Kč
Expedice: 3 dny

Vyberte si variaci:

červená
 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář