Florball set JC 101A plast:

Skládací florbalová branka a dvě hokejky pro rekreační hraní pro děti. Branka je vyrobena z odolného plastu. Skládá se zasunutím tyčí do sebe. Je dodávána včetně sítě. Fotbalová sít' se ke konstrukci branky připevňuje pomocí oček v síti. Branky jsou lehce přenosné. Sportovní set je určený na florbal. Ke hře používejte gumové odlehčené míče. Při použití nevhodného míče může dojít k mechanickému poškození branky. Set se skládá z branky, čtyř háků na upevnění do země, dvou hokejek a dvou míčků. Možnost volby hokejky. Hokejka JC90 na florbal - 74cm bez čepele/92cm s čepelí, na vnitřní použití. Hokejka - 83cm bez čepele/100cm s čepelí, spíše na venkovní použití. Hokejky lze dokoupit i samostatně.

Délka: 91 cm

Výška: 67 cm

Hloubka: 49 cm

Vhodné pro děti od 3 let. Obal není součástí výrobku - hrozí nebezpečí udušení. Odstraňte z dosahu dětí. Výrobek splňuje normu EN 71 - vyhovuje všem bezpečnostním směrnicím EU.

Další fotografie

Florball set JC 101A plast:  () Florball set JC 101A plast:  (Hokejka JC90) Florball set JC 101A plast:  (Hokejka - modrá) Florball set JC 101A plast:  () Florball set JC 101A plast:  ()

Varianty

Hokejka - modrá Hokejka JC90 - 1+1 barva
Cena s DPH 640,-Kč
Expedice: 4 dny

Vyberte si variaci:

Hokejka - modrá
 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář