Gymnastikball 75cm:

Velké značkové míče Gymnastik Ball s označením Standard jsou vyrobeny z velmi kvalitního syntetického materiálu s lesklým povrchem. Je to základní a nejvíce používaný velký cvičební gymnastický míč. Míče mají široký okruh uplatnění od gymnastiky až po rehabilitaci, od fitnessu až po aerobik, vhodné ke sportu, terapii, na sezení. Míče Original Pezzi® Gymnastik Ball od italské firmy Ledragomma jsou určeny především k dosažení správné a příjemné polohy těla při sezení doma, ve škole i v kanceláři. Míč je vyroben v EU dle platných norem. Výrobek neobsahuje latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Průměr: 75 cm

Testovaná nosnost uváděná výrobcem: do 400 kg  

Cvičení pomáhá zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruchy, napravit vybočení páteře (skolióza) a kulatá záda (kyfóza). Cvičení je výborná prevence i proti kardiovaskulárním chorobám a je výborné i pro celkové okysličení organizmu. Rovněž lze zlepšit koordinaci dechu u onemocnění dechového ústrojí.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

   do 140cm           45 - 55cm            42cm

   do 150cm           56 - 65cm            53cm

   do 175cm           66 - 80cm            65cm

  nad 175cm          81 - 90cm            75cm

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.

Další fotografie

Gymnastikball 75cm:  () Gymnastikball 75cm:  () Gymnastikball 75cm:  () Gymnastikball 75cm:  ()

Varianty

červená fialová modrá oranžová ostrá zelená stříbrná žlutá
Cena s DPH 430,-Kč
Expedice: 3 dny

Vyberte si variaci:

červená
 
 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář