KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:

Nášlapná dráha - chodníček KT0009 rozvíjí rovnováhu, koordinaci pohybu, obratnost, postřeh, koncetraci, hmatové vnímání, sebevědomí a rozhodnost. Firma Weplay dbá nejen na 100% kvalitu, ale také na komplexní vzdělávání dětí. Jejich výrobky přispívají k celkovému rozvoji dítěte od vizuálního, sluchového a hmatového vnímání až po rozvoj motoriky, rovnováhy, koordinace, jemné motoriky a kreativní hry. Všechny výrobky firmy Weplay mají originální design a pomáhají dětem růst šťastně a zdravě. Jejich koncepcí je přenést do produktů kulturní a přírodní prvky s tím, že si děti mohou užít přirodu uvnitř místnosti. Všechny výrobky značky Weplay mají CE.

Inspirace: Vlnité venkovské cesty. Chození naboso v přírodě - střídání různých povrchů.

Váha: 6,5 kg

Věk: od 3 let

Rozměr dílu: 68 x 17 x 11 cm (d x š x v)

Materiál: PP + TPE

Maximální zatížení: 80 kg

Země původu: Tchaj-wan

Balení obsahuje:  4x tmavě zelená část (kroužky), 4x světle zelená část (proužky), v tašce do ruky

Taktilní nášlapná dráha je opatřena protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně. Vlnité svahy s hmatovou strukturou jsou navrženy na základě ergonomie oblouku nohy. Pozitivně ovlivňují plosku nohy a napomáhají k udržení správné klenby dětské nohy. Jednotlivé díly lze jednoduchým způsobem spojovat do sebe. Lze tak vytvořit cesty do kruhu, přímé, do hada nebo do jiných úžasných cest. Záleží pouze na Vás jakou si vytvoříte sestavu pro koordinační cvičení či pro různé didaktické hry.

Nášlapná dráha - možnosti využití v praxi: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=vRfctD9tdCI

Další fotografie

KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  () KT 0009 Nášlapná dráha chodníček Weplay - zelená:  ()

Varianty

zelená
Cena s DPH 5 675,-Kč
Expedice: 3 dny

Vyberte si variaci:

zelená
 
 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář