Soffball / Aerobic Ball 40cm:

Míčky Originál „Pezzi“ SoffBall Maxafe od firmy Ledragomma, jsou vyrobeny z lehkého a odolného materiálu flexton silpower (patent). Vyrábí se v pěti průměrech a v různých pastelových barvách. Povrch těchto míčů je sametový a velmi příjemný na omak. Při každodenním používání se zlepší držení těla, flexibilita, síla, pohyblivost, koordinace, oběh krve, rovnováha, aerobní vytrvalost a sensomotorika. Míč využijete i při delším cestování dopravními prostředky, při cvičení doma nebo v kanceláři. Kromě toho řezy (do 5 mm) nebo malé dírky mohou být opraveny speciálně navrženým produktem "Fixa-Kit". Míče jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Míče aerobicball jsou barvy vyráběné pro naši firmu na zakázku

Průměr: hustit max. na 40 cm

Nosnost: do 80 kg

Výběr z více barev

Při přehuštění míče může dojít k jeho prasknutí či míč může změnit tvar. Cvičte na cvičební podložce - prodloužíte životnost míče / má velmi jemnou povrchovou strukturu /.

Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Baleno v PE sáčku. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. Hrozí nebezpečí udušení.

Další fotografie

Soffball / Aerobic Ball 40cm:  ()

Varianty

červený soffball fialový soffball modrý soffball
Cena s DPH 192,-Kč
Expedice: 3 dny

Vyberte si variaci:

červený soffball
 

K tomuto výrobku doporučujeme:

 
 

Dotaz k produktu

Pro jakýkoliv dotaz k tomuto produktu použijte tento formulář